דלתות פלדה מעוצבות במבצע

 
במאמר זה נעסוק בדלתות פלדה מעוצבות, ובהדרכה קצרה כיצד ניתן לאתר אותן במחיר מבצע. תחילה, נסקור מהן דלתות פלדה, מה היתרונות שלהן על פני דלתות אחרות, ומדוע דלתות פלדה יהיו בסופו של דבר לא רק האלמנט הבטיחותי ביותר מפני פריצות, אלא גם האלמנט העיצובי ביותר מבחינה ויזואלית: קולקציית דלתות הפלדה החדשות פשוט אינה מותירה מקום לספק שמדובר על דלתות פלדה שכמוהן לא ראיתם בימי העבר.
 
דלתות פלדה – מדוע זה כדאי?
 
כידוע, דלתות פלדה הן הדלתות שיגנו על הבית שלכם הכי טוב מפני פריצה. אלו דלתות כבדות, חזקות ועבות שעשויות מהחומר החזק בטבע. בנוסף, ניתן להתקין על רובן אמצעי הגנה נוספים למנעול האמצעי, כמו מנעול לשונית עליון שניתן גם לנעילה מבחוץ. עם דלות פלדה מסוג זה היו בטוחים שאתם מוגנים באופן חסר תקדים. כעת, רבים מכם ודאי סבורים שזה יעלה לנו במשא כבד בעת גרירת הדלת, ולא כך היא: דלתות פלדה מהקולקציה החדשה הן דלתות קלות, אשר תענוג לגרור אותן: ההרגשה של סחבת וכובד כבר מזמן אינה חלק מהחוויה של דלתות פלדה, וכל זאת מבלי להוריד מביצועי החוזק והחוסן שאפיין את הדלתות הללו בעבר ומאפיין אותן כיום.
 
דלתות פלדה מעוצבות
 
ישנן דלתות פנים מפלדה בעבודות נפחות מתקדמת אשר ניתן למצוא רבים מהן בשוק: דלתות פלדה עם בליטות בצורות גאומטריות שונת, דלתות פלדה עם זכוכיות המדמות חלון, ועליהן שלל עיטורים וצורות עגולות, ודלתות פלדה צבעוניות אשר צבען יכול להיות גם בהיר וחלבי, ולא רק כהה כפי שהורגלנו לראות בעבר. לכן, בשונה מפעם שהיינו מוגבלים בעיצוב, כיום ניתן לעצב דלתות פלדה בכל מראה שהוא. נושא העיצוב לא רק שאינו מהווה בעיה יותר, כיום הדלתות היפות ביותר נחשבות לדלתות הפלדה, וזאת משום שחברה במייצאת מוצרי נפחות ברמה גבוהה יכולה להגיע לדיוקים אשר בסוגי אומנות אחרים כמו נגרות או פלסטיקה קשה להגיע.
 
איתור דלתות הפלדה במחירים זולים
 
חשוב לבדוק אצל כמה שיותר ספקים, ולהתרגל לטווחי מחירים. בהינתן כי איתרתם חברה שמספקת דלתות מעוצבות במחירים טובים ונוחים יותר מחנות המספקת דלתות פלדה סטנדרטיות – כנראה שמדובר בעסקה שכדאי לכם להמשיך להתעניין בה. נשאר לברר מהו היקף החומר, מהו עובי הדלת, ואפילו להתעניין בהבדלים בין דלת פלדה סטנדרטית לדלת המעוצבת שמוצאת לכם – מבחינת חוזק ועמידות החומר. ישנם מקרים בהם לא רק שלא יהיה הבדל, העמידות של הדלת המעוצבת תהיה הרמה גבוהה יותר, או אז ודאי שעסקה זו היא המשתלמת ביותר עבורכם.