חדרי שינה מה צריך לדעת?

במאמר זה נסקור בפניכם מה יש לדעת כאשר רוכשים חדרי שינה. ראשית כל יש להתייחס לגודל החדר אליו תוכנס התכולה. דבר נוסף שחשוב לדעת הוא כיצד מעוצב הבית: לעיצוב עתיק או כפרי מומלץ חדר שינה בעיצוב שונה מאשר בבית בעיצוב מודרני. לאחר בירורים אלו ניתן לרכוש חדרי שינה המעוצבים לפי דרישת הבית ומתאימים לגודל החדר.

אביזרי חובה ורהיטים מעוצבים לחדר שינה הקטן

כמובן, חשוב שתהיה מיטה זוגית נוחה ועמידה, זוג שידות שיהיה צמוד לכל כנף במיטה, וכן התקני אחסון שונים כחלק מפינת איפור או לשם אחסון חפצים בחדר. בבית עם חדר שינה קטן מומלץ להגדיר חדר נוסף שייקרה "חדר ארונות" ובו תאוחסן כל תכולת הביגוד והמצעים של חדר השינה.

בחירת המיטה לחדר

חשוב לבחור מיטה שתסב לכם את כל הנוחות, תוך דגש על בחירת מזרון. המזרון צריך להיות בעל מגע אורטופדי, ולכן מומלץ, במקביל לרכישתו, להתייעץ עם האורטופד שלכם. בחירת המיטה לחדר היא תהליך שדורש גם מודעות זו וגם מודעות לתחום העיצוב. מיטה זוגית בבית בעיצוב עתיק תיראה שונה לחלוטין ממיטה זוגית בבית בעיצוב מודרני. חשוב להתייעץ עם מעצב פנים לגבי בסיס המיטה המומלץ לכם בכל מקרה בנפרד.

התקני אחסון ופרזול

בדומה לבחירת המיטה, ישנו הבדל בין אחסון בחדר שינה מודרני לבין אחסון בחדר שינה עתיק. בעוד שהראשון מכיל שידות ומגירות לבנות, האחרון מכיל מגירות בצבעים כהים, פרזולים בצבע כסף או זהב, ודגש רב על בחירת רהיטים מעוצבים מעץ.

מחירי חדרי שינה

מחירי חדרי שינה עשויים להשתנות בהתאם לאיכות החדר, גודלו והפונקציונליות שלו. מומלץ לרכוש בכל מקרבה חדר שינה ביד ראשונה ולא להתחקות אחר פריטי החדר בנפרד באתרי יד שנייה. רכישת חדר השינה באופן מושכל כשהוא מוכן עבורכם תאפשר לכם אחריות על כל מוצריו ותניב לכם עבודת עיצוב אדריכלית אמיתית, מתואמת לסוג הבית שלכם. כעת זו הזדמנות לרכוש חדרי שינה מעוצבים במחירים אטרקטיביים מתמיד. מעצב פנים מטעם חברת חדרי השינה ישמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

למידע נוסף על חדרי שינה יש ליצור קשר עם חברת חדרי שינה ולקבוע פגישה ייעוץ עם מעצב פנים!