כל המידע על מערכות ישיבה לסלון מבד

במאמר שלפניכם נספק מידע אודות מערכות ישיבה מבד: מערכות ישיבה אשר גוף הריפוד שלהם עשוי בד. חשוב לציין כי מערכות ישיבה מסוג זה מסתמכות על דרגות קושחה שונות בעת הישיבה: החל מרוך מקסימלי שגורם לשקיעה פרבולית של הספה או הכורסא בעת ישיבה ועד לכאלו בעלי מרגש קשיח יותר. חשוב לרכוש מערכות ישיבה תוך התייחסות לפרמטר הנוחות, המשתנה אצל כל אחד מכם אם אתם גרים יחדיו. לכן חשוב לערוך את הבחירה בייחד ולהסכים עליה פה אחד טרם הרכישה. בנוסף, ישנם פריטי מידע נוספים שעליכם לדעת על מערכות ישיבה מבד:

בד דוחה כתמים

בד דוחה כתמים, כולל כתמי אבק – הלא הוא בד המיקרופייבר הוא בד נפוץ ביולר במערכות ישיבה ביתיות. בד זה קל מאד לניקוי גם אם נשפך עליו חומר דביק במיוחד. בנוסף, המיקרופייבר הוא חומר שאינו מעודד בעירה, ולכן גם אם פרצה  שריפה בקרבת הסלון אין הרבה סיכוי שהיא תצליח להתפשט לעברו כל עוד רהיטי המיקרופייבר באיזור. עם בד המיקרופייבר ניתן לומר שהסלון שלכם בטוח מפני כתמים, שריפה  וכל נזק אחר שעלול להיגרם.

ניתן להצבה מול השמש

בשונה מעור, אשר מהווה חומר רגיש לשמש שעלולה לגרום לקימוטו, הבד אינו סובל מחסרון זה. ניתן למקם רהיטים מבד גם אם הסלון ממוקם ממש מול השמש – ללא כל נזק שייגרם להם. מערכות ישיבה מבד מוכיחות כי גם נזקי שמש חמורים לא גורמים בלאי אצלן מה שמצביע על ביסוס נוסף לפיו אלו מערכות עמידות בפני נזקים לא מעטים.

ניתן לשאיבת אבק

ניתן לרכוש עבור שואב האבק שלכם פיה לשאיבת אבק מכורסאות וספות בד, וכך מערכת הישיבה מבד שתרכשו תהיה חסינה מפני צבירת אבק ממושכת. ניתן לשאוב את האבק בקלות מרהיטי הבד במרקם החדש. חשוב להקפיד על שאיבה זו על מנת למנוע מצב ביש של בלאי נצבר מהיר מדי על הרהיטים החדשים. הליך שאיבת האבק מרהיטי הבד הוא קל ומהיר אם משתמשים בראש השאיבה הנכון בשואב האבק.

מערכות ישיבה מבד מוצעות למכירה בגדלים שונים

ניתן לרכוש מערכות ישיבה קטנות שנועדו לזוג ומעט אורחים בחברת רהיטים במבצע, מערכות ישיבה שנועדו למשפחות ומערכות ישיבה שנועדו לבתים מרובי אורחים, בהם גם יושבי הבית המקוריים רבים, וגם ישנה תנועה רבה של אורחים. חשוב להתייעץ לגבי גודל המערכת עם צוות המוכרים על מנת שתרכשו בדיוק את המוצר לו תהיו זקוקים בעתיד.