סגירות חורף לבתי עסק

סגירות חורף מאפשרות לבתי העסק שלכם, במיוחד בתחום המזון והמסעדנות, לפרוח גם בעונות שהשהות בחוץ לא מאד קלה: בחורף גשום, או מאידך במזג אוויר שחון בו יחפשו מרבית עוברי האורח הצללה מהשמש. סגירות החורף יכולות להיות עשויות ממגוון חומרים, ולהכיל מגוון רחב של עיצובים.

כאן, נסקור בפניכם מספר דוגמאות לסגירות חורף על מנת שתוכלו לבחור בקלות את הדגם המתאים עבור המסעדה, בית הקפה או כל בית עסק אחר הזקוק לסגירת חורף ולשירותם של החברה המובילה סולריס סוככים.

סגירת חורף PVC

סגירת חורף מבד PVCעם ריבועים שקופים המשמשים כמעין חלונות. הבד עבה מאד, מתאים גם בקיץ וגם בחורף, ונחשב חסכוני ביחס לדגמים אחרים של סגירת חורף העשויים מחומרים קשיחים, בעלי יכולת קיבוע הרמטית לקרקע. בתוך סגירות חורף PVCניתן להפעיל כל ערוץ חימום שניתן להפעיל בסגירות החורף הקשיחות: תנורים, חימום שולחני באש, וכד'. 

סגירת חורף שקופה קשיחה

סגירת חורף עם פלטות פלסטיק וזכוכית בצבע שקוף. סגירת חורף מסוג זה יכולה לשמש כחלון כמו ויטרינה של חנות או להיות בצבע שקוף לא אפקט החלון. היתרון של סגירת חורף זו: יציבות על הקרקע, עמידה איתנה כמו קיר קבוע, ועיצובים מגוונים שניתן לבחור על פי מראה העסק שלכם.

סגירת חורף מתקפלת

סגירת החורף המתקפלת יכולה לזוז באופן אופקי, או להתקפל בדומה לאקורדיון. היתרון: ניידות מתאפשרת לבעלי העסק, הם לא יצטרכו לעמול על הפירוק של מבנה הסגירה בקיץ, אלא להתגבר על הבעיה באמצעות קיפול הדפנות.

סגירות חורף – מידע צרכני

סגירות חורף מכילות תעודת אחריות המספקת ערבות לשלמות המוצר בהינתן שהוא תופעל על פי הקריטריונים של התעודה: התקנת המוצר על ידי מתקין מוסמך, שמירה על כללי זהירות בהתאם לתעודת המוצר, וכד'. גם לאחר פקיעת תעודת האחריות ניתן לצרוך שירותים נוספים כמו שדרוג סגירת החורף, הוספת פרטים דקורטיביים ופונקציונליים חדשים ושדרוג לפרגולה חדשה לחלוטין.

מחירי סגירות חורף

המחירים נקבעים על פי רמת עמידות המוצר, ואיכות חומרי הייצור שלו. כן, נקבעים המחירים בהתאם לרמת עיצוב המוצר: סגירת חורף מעוצבת ומהודרת תהיה יקרה יותר מסגירת חורף מאותו הדגם, ללא הפריטים הדקורטיביים. ישנה גם חשיבות לגודל המבנה: דגם מוגדל יתומחר יקר יותר מאשר דגם זהה מוקטן.